×
Pilulka.sk
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť

Trans-X Prof. 1816g blood orange

Trans-X Prof. 1816g blood orange

PROFESIONÁLNY KERATÍNOVÝ KOMPLEX S EXTRA ZLOŽKAMI

Ľutujeme, tento produkt už nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Trans-X Prof. 1816g blood orange

Trans-X Professional sa zakladá na báze Trans-X, a po mnohých stránkach ponúka omnoho viac! Tieto produkty boli vyhotovené pre zvyšovanie fyzického výkonu s vysokou intenzitou. Trans-X Professional obsahuje silnú dávku najviac vedecky skúmaného druhu kreatínu. Je vedecky dokázané, že kreatín, v 3g-ových denných dávkach, podporuje zvyšovanie výkonu pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning (tento účinok sme už dosiahli užitím polovičnej dávky produktu).٭ 95% kreatínu, nachádzajúceho sa v tele organizmu, možno nájsť v kostrovom svalstve. Napomáha pri zásobovaní energiou všetky bunky, v prvom rade bunky svalové, a to tým, že zvyšuje tvorbu adenozíntrifosfátu (ATP), ktorý slúži ako bunková energia pre svalovú kontrakciu (aj). Táto forma produktu obsahuje aj náš populárny „ATTACK“ Multi-Creatine matrix, s obsahom 5 druhov kreatínov; „G-BOMB“ matrix, viaczložkový glutamínový matrix s rôznymi formami glutamínov a iných látok z tejto „rodiny“; L-arginín, základnú látku pre tvorbu oxidu dusnatého (NO), beta alanín pre tvorbu karnozínu; AKG; výťažky z kyslého melóna; kyselinu alfa lipoovú; 4-hydroxi izoleucín; a mnoho ďalších dobre známych a populárnych účinných látok. Formula obsahuje pre zvyšovanie hladiny inzulínu a doplnenie sacharidových zásob, veľkú dávku dextrózy, s vysokým glykemickým indexom. Produkt Trans-X Professional sme posilnili aj o kyselinu listovú, ktorá prispieva k tlmeniu vyčerpania a pocitu únavy, k normálnej syntéze aminokyselín, k normálnej tvorbe krvi, a k správnej činnosti imunitného systému.

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA)

Dávkovanie:

Rozpustite 1 dávku (100 g – 1 ½ dávkovaciu odmerku) v 1000 ml vody a buďte hydratovaný počas celého dňa. Užite 1 dávku po prebudení alebo po tréningu, podľa možnosti nalačno. Vydeľte svoju telesnú hmotnosť (kg) 3-mi a túto hodnotu (v gramoch) užite každý deň v čase zaťaženia (užívanie v prvom týždni). Po uplynutí tejto doby sa odporúča užívať pre udržiavanie polovičnú dávku.

Informácia pre alergikov:

Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, morských rýb a kôrovcov!

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí! Beta-alanín môže spôsobovať na povrchu pokožky dočasné mravčenie.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Scitec Nutrition, ktoré nájdete v kategóriách Šport, Kreatín a Športová výživa.

EAN: 728633100965
Značka: Scitec Nutrition
Produktová rada: Trans X
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Trans-X Prof. 1816g blood orange
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Doplňujúce informácie

EAN: 728633100965
Značka: Scitec Nutrition
Produktová rada: Trans X
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Trans-X Prof. 1816g blood orange
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia