×
Pilulka.sk
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť

Ženské čaje

Najpredávanejšie produkty

HERBEX ALCHEMILKA žltozelená vňať 20x3 g Výluh z Alchemilky pôsobí priaznivo pri tráviacich a ženských potiažach počas menštruácie.
1,90 €
FYTO GYNASTAN bylinný ženský čaj 20x1g Bylinný ženský čaj Gynastan napomáha k zmierneniu bolesti či nepríjemných pocitov pred a v období menštruácie. Účinne…
2,08 €
Juvamed Alchemilka obyčajná bylinný čaj vňať 40g Bylinný čaj sypaný. Používa sa na zle hojace sa rany a vredy; pri silnej menštruácii, zápaloch vagíny a výtoku.
1,46 €
HERBEX Rebríček obyčajný 50g Veľmi dobre sa využíva pri zápaloch a ženských problémoch.
1,27 €
FYTO alchemilkový čaj 20x1g Vhodný pri menštruačných bolestiach, zažívacích problémoch, prispieva k zdravým svalom a kĺbom.
1,72 €
Dr. Müller Klimakterin bylinný čaj 20x1,5g Klimakterin bylinný čaj pri menopauze. Obsahuje červený ďatelina, medovku, nechtík a levanduľu. Doplnok stravy.
3,07 €
FYTO GYNASTAN - MENO BYLINNÝ ČAJ 20x1 5 g Bylinný čaj porciovaný pre ženy v menopauze 
2,08 €
HERBEX MENOPAUZA s ďatelinou bylinná zmes20x3 g Ďatelina pomáha ženám so zvládaním príznakov menopauzy, ako sú návaly horúčavy, potenie a podráždenosť. Ľubovník pomáha…
2,06 €
Juvamed Afroditin čaj zdravia 20x1,5 g Bylinný čaj v nálevových vreckách. Pôsobí priaznivo na ženské orgány (vaječníky, maternica, krčok maternice, pošva),…
1,87 €
Juvamed Ostružina+malina - list, 40g Bylinný čaj sypaný. Používa sa pri zápalových ochoreniach tráviaceho traktu, pri hnačkových ochoreniach.
1,36 €
Zobraziť viac najpredávanejších produktov

42 produktov

Produkty